GAZZE BÜYÜK MESELE

İLKSEÇ Vakfı Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Ulvi UZUNLAR Hocaefendimiz, İLKEM’in organize ettiği sohbet ve ödül programını teşrif etti. Öğrencilerimize hitaben konuşan hocaefendimiz: “Gazze davası sadece Filistinlilerin beka meselesi değil, Ümmet-i Muhammed’in imha ya da ihya meselesidir. Olan bitene bu minvalde bakmak Mü’min olmanın gereğidir. ‘Bananecilik’ asla bir Müslümanın sözü ve görüşü olamaz! Sizler, İslâm’ın Müslümanlara emaneti olan Aksa’nın kurtuluşu için umutsunuz. Bu sebepledir ki; her biriniz kendini Aksa’nın kurtuluşunda ve ümmetin yeniden ayağa kalmasında büyük rol alacak bir fert olarak görmeli ve kendini bu doğrultuda yetiştirmelidir.” ifadelerinde bulundu.
Ali Ulvi UZUNLAR Hocaefendi programda sonunda, İlim ve Kültür Eğitim Merkezi İLKEM’in kendi öğrencileri arasında düzenlediği FİLİSTİN konulu şiir ve kompozisyon yarışmasında birinci olan Bilal BOZLAĞAN, ikinci olan Mehmet KAYA ve üçüncü olan Huzeyfe ERDOĞAN’a hediyelerini takdim etti.
Yarışmada dereceye giren öğrencilerimizi bir kez daha tebrik ediyor; İLKSEÇ Vakfı Yönetim Kurulu Başkanımız ve değerli hocamız Ali Ulvi UZUNLAR hocaefendimize teşrifleri sebebiyle şükranlarımızı arz ediyor, kendilerine Cenâb-ı Hakk’tan sağlık, afiyet ve uzun ömürler niyaz ediyoruz.

13 Aralık 2023

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?